8 مزیت معلم خصوصی برای دانشجویان
نوشته شده توسط : amirbsh

تدریس خصوصی به طور فزاینده ای محبوب می شود ، که تعجب آور نیست زیرا به ویژه در بهبود نمرات علمی دانش آموز ، بلکه همچنین درک عملی او از طیف گسترده ای از موضوعات بسیار موثر است. دلایل زیادی وجود دارد که دریافت شهریه می تواند چنین تأثیر مثبتی بر توانایی های دانشجو داشته باشد. در اینجا 8 مزیت تدریس خصوصی برای دانشجویان آورده شده است.

1. درسهای سفارشی
یکی از بزرگترین مزایای شهریه خصوصی این است که دروس را می توان به راحتی متناسب با هر دانش آموز تنظیم کرد. در حالی که در مدرسه دانش آموز ممکن است در معرض آسیب باشد ، اگر مثلاً با سرعت دیگری نسبت به بقیه کلاس کار کند یا نیاز به توجه بیشتری به جنبه خاصی از دوره داشته باشد ، شهریه خصوصی تا حد زیادی این مشکلات را نفی می کند. یادگیرندگان از این واقعیت بهره مند می شوند که یک استاد راهنما می تواند سرعت ، تمرکز و اهداف یک درس را بسته به نیازها و توانایی های دانش آموز تنظیم کند ، به این معنی که بهره وری یادگیری به حداکثر می رسد. این نکته ویژه مهمی است که باید در مورد دانش آموزانی که دارای اختلالات یادگیری مانند نارساخوانی یا دیس پراکسی هستند ، داشته باشند. یک معلم خصوصی خوب قادر خواهد بود که این مورد را در نظر بگیرد و برای دانشجو سود زیادی داشته باشد.

2. آموزش یک به یک ، زمان بیشتر و توجه
یکی دیگر از موارد مثبت عظیم حاصل از تحصیل خصوصی ، مدت زمانی است که دانشجو از معلم دریافت خواهد کرد. از آنجا که شهریه خصوصی معمولاً یک به یک است ، معلمان می توانند توجه خود را به طور کامل بر روی یک دانش آموز معطوف کنند. بدیهی است که این یک مزیت بزرگ در مقایسه با کلاسهای بیست تا سی دانش آموز است که در آن زمان معلم تقسیم می شود و افراد می توانند به راحتی در میان جمعیت گم شوند. با توجه به حواس پرتی کمتر ، استاد راهنما بهتر می تواند از نقاط ضعف دانش آموز قدردانی و کار کند ، و این باعث می شود که کل روند یادگیری م effectiveثرتر باشد.

3. می توان معلم درست را انتخاب کرد
دانش آموزان از نظر خلق و خوی و سبک یادگیری ، به معلمی که متناسب با آنها باشد ، پاسخ بهتری می دهند. بر خلاف مدرسه ، که در آن دانش آموزان معمولاً درمورد اینکه معلمان چه کسانی انتخاب می کنند ، در صورت وجود ، بسیار کم است ، انتخاب شهریه خصوصی به دانش آموز یا والدین آنها این امکان را می دهد که معلم خصوصی را انتخاب کنند که با آن احساس راحتی می کنند. از آنجا که طیف گسترده ای از مدرسان در دسترس هستند ، هر یک از نقاط قوت ، تخصص و سبک یادگیری خود را دارند ، مطمئناً یک استاد راهنما وجود دارد که برای هر دانش آموز مناسب باشد. یافتن یک معلم خصوصی مناسب ، که بتواند او را درگیر و الهام کند ، واقعاً می تواند یک تغییر بزرگ برای زبان آموز ایجاد کند.

4. افزایش اعتماد به نفس
از آنجا که شهریه خصوصی معمولاً یک به یک است ، مدرسان و دانشجویان قادر به کار بسیار نزدیکتر و روابط مستحکم تر از آنچه در یک کلاس بزرگتر امکان پذیر است ، می شوند. تأثیری که این می تواند بر روی دانش آموز بگذارد بسیار عمیق است ، زیرا معلمان می توانند دانش آموزان خود را بهتر بشناسند و بنابراین تشخیص مشکلات احتمالی و کمک به آنها آسان تر خواهد بود. برای دانش آموزان خجالتی ، قرار گرفتن در یک محیط یادگیری با افراد کمتر نیز می تواند به آنها کمک کند تا ابراز وجود کنند ، زیرا تحت فشار کمتری از سوی همسالان خود قرار دارند.

5. با کار در منزل و تمرین آزمایش کمک کنید
تکالیف در خانه اغلب می تواند برای دانشجویان یک تجربه کسل کننده و گاه دلهره آور باشد. اگر به حال خودشان رها شوند ، خیلی ها بدون اینکه درگیر موضوع شوند ، فقط از طریق آن کار می کنند و این بیشتر به یک تمرین تیک جعبه تبدیل می شود. داشتن یک معلم خصوصی که بتواند دانش آموز را متمرکز و علاقه مند نگه دارد ، اطمینان حاصل می کند که تکالیف درسی نه تنها با استاندارد بالاتر به اتمام رسیده اند ، بلکه مهمتر از آن چیزی است که دانش آموز می تواند از آن بدست آورد ، م effectiveثرتر است. به همین ترتیب ، اساتید راهنما می توانند به ویژه در زمینه آمادگی آزمون م effectiveثر باشند. مشاوره و مساعدتی که آنها می توانند ارائه دهند از ساختار تجدید نظر گرفته تا عیب یابی نقاط ضعف دانش دانش آموز است. به همین ترتیب ، کمک یک معلم خصوصی می تواند بسیار ارزشمند باشد.

6. مواد جالب توجه و فرم مطالعه
دروس مدرسه اغلب می تواند در سبک یادگیری کاملاً سفت و سخت باشد ، زیرا غالباً اهداف بسیار مشخصی دارند و به کتاب های درسی اعتماد زیادی دارند. کلاسهای خصوصی معمولاً رویکرد رسمی کمتری دارند و در نتیجه انعطاف پذیرتر هستند. این امر معلمان را در استفاده از هر یک از مطالب و سبکهای یادگیری که مفید می دانند آزاد می گذارد. بنابراین ، دانش آموز اغلب با مطالبی روبرو می شود که در مدرسه با آنها روبرو نمی شود. این سازگاری ها می تواند کمک بزرگی باشد ، زیرا در عین سادگی مرزهای دانش آموزان را خسته می کند و آنها را با یک چالش روبرو می کند.

7. انعطاف پذیر و راحت
به عنوان روشی برای تدریس ، تدریس خصوصی خصوصی به طور فزاینده ای انعطاف پذیر و راحت می شود. معلمان معمولاً می توانند به شما مراجعه کنند که این امر باعث می شود که هم برای دانش آموزان و هم برای والدین از نظر مسافرت وقت زیادی صرفه جویی شود. تنظیم جدول زمانی مناسب نیز به راحتی قابل دستیابی است و به شما اجازه می دهد جلسات در اطراف مدرسه یا سایر فعالیت های خارج از برنامه تشکیل شود. با افزایش و رشد تدریس خصوصی آنلاین ، این امر حتی ساده تر شده است ، و باعث می شود که دروس در هر کجا و هر زمان که بخواهید برگزار شود.

8. باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شود
اگر والدین قادر باشند بسیار عالی است

:: بازدید از این مطلب : 72
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 مهر 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: